Mustafa Demir Şifalı Bitkiler | Kibarlı PANAX ® Resmi Satış Sitesi

Şifalı Bitkiler

Avena Savita

Avena sativa kas ve kemik hastalıklarının tedavisinde güç verecektir. İçerdiği zengin kalsiyum sayesinde, osteoporoz ve kemik bozulması gibi rahatsızlıklarda direnç etkisi gösterecektir. Kemiklerin güçlenmesini teşvik ederek, içerdiği mineraller ve kalsiyum açısından özellikle 40 yaşından sonra kemik erimesi tedavisinde takviye kuvveti olacaktır. Avena sativa değişen hormon düzeylerini dengeleyecek etkiye, donanıma sahiptir. Maryland Medical Center Üniversitesinde yapılan araştırma ve çalışmalarda kanıtlanmıştır, yayınlanmıştır.

Avena sativa ve bel fıtığı siyatik tedavisi

Avena sativa kaslar sinirler üzerinde yatıştırıcı etkiye sahip olduğu için, bel fıtığı siyatik ağrılarının tedavisinde vücudu destekleyen ana bitkilerden biridir. Yulafın sinirler üzerindeki olumlu rahatlatıcı etkisi sayesinde, kaslarda hafifleme ve yumuşama hissedilecektir. Sinir sıkışmasından kaynaklanan ağrıları yok ederek kaslar üzerindeki ağırlıkları kontrol altında tutacaktır. Avena sativa korkuları, tedirginliği azaltarak yardımcı takviye görevi görecektir. Beslenme Şifa İçin Reçete kaynağında tavsiye edilmiştir.

Ginseng Ekstresi

Ginseng ekstresi ruh sağlığını olumsuz yönde etkileyen sıkıntıların, yaşama süreçlerini kısaltıyor. Yaşam kalitesini yüksek ölçüde etkilediği için, gündelik hayatınızda yaşadığınız yoğun stres ortamında hafiflemenizi sağlıyor. Ginseng panax sosyal işlevsellik ve buna bağlı kaygıların tedavisinde kullanılıyor. Ruh sağlığının olumsuz ilerleme göstermesi, bir çok hastalığa davetiye çıkararak hayatınızın daha kötüye gitmesini sağlar. Kullanacağınız mucize şifalı bitki sayesinde, daha kaliteli bir yaşamın kapılarını aralamış olacaksınız. Connecticut Üniversitesi Eczacılık Fakültesi tarafından yapılan araştırmalar olumlu sonuçları bir araya getirmiştir.

Ginseng panax uyku düzensizliği

Ginseng panax uyku düzensizliğini getiren pek çok ruhsal rahatsızlığın giderilmesinde yardımcı oluyor. Bayanların menopoz sürecinde yaşadığı ruhsal sıkıntılar, uyku düzenini doğal olarak etkiliyor. Menopoz sırasında yaşanan hormonal dengesizlikler bir çok sıkıntıyı kadınlara sunuyor. Bu doğal yaşam sürecinin getirdiği olumsuz sonuçlarla yaşamak zorunda değilsiniz. Ginseng panax menopoz sürecinde yaşadığınız ruhsal buhran ve sıkıntıların üstesinden geliyor. UMMC: American Ginseng yapılan araştırmalarda doğruluyor.

Tribulus Terrestis

Tribulus terrestis böbrek üstü bezinden salgılanan androjen hormonu, kadınlarda ön planda olan östrojen hormonu ön planda olduğu için geri planda kalmaktadır. Fakat böbrek üstü bezlerinde androjen hormonlarının salgılanmasında etkili olan herhangi bir tümör varsa, kadınlarda erkekleşen bedensel değişimler ön plana çıkabilir. Tribulus terrestis gereken tedaviyi etkili şekilde uygulayacaktır. Etnofarmakoloji Journal yayınlamış olduğu bir çalışmada bu duruma açıklık getirmiştir.

Tribulus terrestis idrar yolu hastalıkları

Tribulus terrestis idrar yolu hastalıklarının bilinen bütün tedavilerinde kullanılır. İdrar yolu hastalıklarını tetikleyici her türlü etkenin yok olmasını sağlar. Hormon seviyelerini de düzenleyerek sağlıklı yaşamı beraberinde getirir. Tribulus terrestis kadınlarda oluşan idrar yolu rahatsızlıklarının tetikleyen oluşumları tedavi eder. EMedTV çalışmalarında belirlenmiştir

Reishi mantarı

Reishi mantarı kanser ve türlerinin oluşumunda önlem olarak, var olan hastalıkların genel tedavisinde yardımcı takviye olarak hizmet edecek mucize şifalı bitkidir. Doğanın kucağından gelerek sizlerin verdiği yaşam mücadelesini daha kaliteli bir hale getirmekten başka amacı yoktur. Hayat kalitesi yükselmiş kişilerin iş ve sosyal statüde başarıyı yakalamaları kaçınılmaz olacaktır. Reishi mantarı vücutta bulunan zararlı hücreleri arar bulur ve çoğalmasını kontrol altına alarak yok eder. Bu yüzden tercih sebebidir ve tıpta yeri vardır. Yardımcı kaynak olarak kullanılır, tedavi sırasında vücuda direnç sağlar. Vücudun birincil savunma mekanizmasını harekete geçirerek vücuda zarar vermeden hastalıkları yok eder.

Bir önceki makalemizde Mustafa Eraslan Tavsiyeleri hakkında gerekli açıklamalar yapılmıştır.Güvenlik Sorusu ( işlemin sonucunu 2 olarak yazınız )

400 Bad Request

Bad Request

Your browser sent a request that this server could not understand.

Additionally, a 400 Bad Request error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.


Apache Server at box899.temp.domains Port 80
_619" name="cf7ct_security_token" id="cf7ct_security_token">