Mustafa Demir Kibarlı Panax Kullanımı | Kibarlı PANAX ® Resmi Satış Sitesi

Kibarlı Panax Kullanımı

Kibarlı Panax kullanımı?

Kibarlı Panax’ ı günde üç defa 8 saatte 1 tablet kullanmanız önerilir. 60 yaş üstü kişilerde ise günde iki kez 12 saatte 1 tablet kullanılması tavsiye edilir. Daha detaylı kullanım bilgileri için, bize rahatsızlığınızı belirterek ürünü nasıl kullanmanız gerektiği ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Panax tamamen doğal, bitkisel olduğu için rahatsızlığınızın geçmesi konusunda sadece takviye bitkisel üründür. Ürün tamamen doğal üründür.

Panax ne işe yarar?

Panax, Dr. Mustafa ERASLAN hocanın üretmiş olduğu bitkisel destek ürünlerinden bir tanesidir. Türkiye de gıda takviyeleri konusundaki ön yargının aşılması güç olsa da bu tür bitkisel destek ürünlerinin kullanımı hayli fazladır. Dr. Mustafa ERASLAN hocanın geliştirmiş olduğu gıda takviyesi ürünleri, 2 milyonu aşkın kullanıcı sayısı ile Türkiye de ki bitkisel ürünlerin kullanılma oranını artmıştır. Bu ürünler, yan etkisi olmamakla birlikte, tamamen doğal sağlık ürünüdür. Ürünümüz rahatsızlıklara bağlı tüm sorunların tedavisine yardımcı olur. Kullanıcılarımızın memnuniyeti en önemli göstergesi bu Kibarlı Panax’ı kullananların gerek kendileri, gerekse yakınları için tekrar sipariş vermeleri, çevrelerine tavsiyede bulunmaları gerekmektedir. Kibarlı panax kullanıcı yorumlarında insanlarımızın memnuniyetini görmeniz mümkündür

Kibarlı Panax’ ın yan etkisi var mıdır?

Kibarlı Panax’ ın formülünde zararlı kimyasallar, alkol, uyuşturucu özelliği olan maddeler bulunmaz. Bitki özlerinin mikro ölçülerde birleştirilmesi ile elde edilmiş natürel üründür. Kibarlı panax içeriğinde kullanılan bitkilerin bilinen yan etkisi yoktur. Yüzyıllardan beri kullanılan, tecrübe edilmiş Uzakdoğu, eski Çin tıbbında kullanılan tekniklerin üzerinde modern batı laboratuvarlarında tahlillerle elde edilen, üzerinde uzun süre çalışılmış klasik bitkilerin kullanıldığı efsane formüldür. 7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00.

 Güvenlik Sorusu ( işlemin sonucunu 2 olarak yazınız )

400 Bad Request

Bad Request

Your browser sent a request that this server could not understand.

Additionally, a 400 Bad Request error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.


Apache Server at box899.temp.domains Port 80
_619" name="cf7ct_security_token" id="cf7ct_security_token">