Mustafa Demir Dr. Mustafa Eraslan | Kibarlı PANAX ® Resmi Satış Sitesi

Dr. Mustafa Eraslan

Dr Mustafa Eraslan kimdir?

Kibarlı Bitkisel Ürünlerine yıllardan beri emek veren daha çok geliştirmek ve çağın koşullarına ayak uydurması için yenilemekle uğraşan, ürünlerin patentini alan kişi Dr. Mustafa Eraslan ’dır. Bu kadar çok ürünün piyasada olduğu bu zamanda isminden söz ettirmek ve diğer rakiplerinden bir adım önde olabilmek ancak çok büyük çalışmaların ve büyük bir azmin sonucu olabilir. Doktor Mustafa Eraslan çok büyük eleştirilere maruz kalmadan hiçbir zaman yaptığı işten geri adım atmadı. Gerçek bir bilim adamına yakışır gibi yaptığına inanarak kendinden emin bir şekilde insanlara hizmet vermeye devam etmiştir. Kendisi sadece Türkiye değil yurt dışına da giderek eğitim almış gerekli çalışmalarını orada gerçekleştirmiştir.

Dr. Mustafa Eraslan 1963 yılında İstanbul’da doğmuştur. İlköğretim eğitimini Kurtuluş İlköğretim Okulu’nda tamamlayan Eraslan ortaöğretim giriş sınavında derece yapmıştır. Liseden sonra Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne yerleşen Mustafa Eraslan, 31 Mart 1989 tarihinde Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Tıp fakültesinden mezun olmuştur.
Bitkisel destek takviyeleriyle ilgili çalışmalara Farmakognozi uzmanı Mustafa Tekin’le beraber başlamıştır. 1990 yılında Hacettepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nden mezun olan Mustafa Tekin ise Gazi Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Farmakognozi anabilim dalında araştırma görevlisi olarak çalışmıştır. Bu görevi sırasında özellikle bitkilerin biyolojik ve farmakolojik aktiviteleri konusunda çalışmalar yapan Mustafa Tekin Japonya Kyoto Üniversitesinden bilim adamları ile birlikte halk ilaçları ile ilgili çalışmalarda bulundu.
En yüksek standartlarda, el değmeden tam otomatik tesislerde dolumu Gerçekleştirilen bitkisel destek ürünlerini yardımcı gıda takviye olarak kullanan kişilerde rahatsızlıkları için ciddi destekler görülmüştür.
Dr Mustafa Eraslan’ın bilime kazandırdıkları nelerdir?

Dr Eraslan’ın çalışmaları sonucunda ortaya çıkan ürün grubu; Kibarlı Panax, Reishi Mantarı, Romaflex, Varitex, Romadur, Glabra, E serisi, D serisi K serisi başta olmak üzere birçok özel çalışmalardan oluşmaktadır. Yenileri eklenmeye devam edicektir.