Mustafa Demir Alternatif Tıp | Kibarlı PANAX ® Resmi Satış Sitesi

Alternatif Tıp

Alternatif tıp yani bir diğer adıyla tamamlayıcı tıp terimi özellikle son yıllarda adını sıklıkla duyurmuştur. Eski zamanlardan beridir kullanılan çeşitli bitkisel yöntemler zaten bunun temelini oluşturmaktaydı. Modern tıp, günümüzde hastanelerde doktorlar tarafından kullanılmaktadır. Bazı zamanlarda çağdaş tıp bilimi eksik kalırken insanlar arayış içine girmek zorunda kalarak başka alanlara yönelmektedir. Dolayısıyla eski insanların sağlık alanında kullanmış olduğu yöntemler, bitkiler rağbet görmektedir. Bugün birçok doktor sadece ilaç tedavisini önermemektedir. Bunun yanında daha sağlıklı olmak için ve daha kısa zamanda ayağa kalkmak için çeşitli metotları da hastalarına tavsiye etmektedir. Günümüzde Uzak Doğu ülkeleri başta olmak üzere tamamlayıcı teknikler kullanılarak insanlara umut aşılanmakta ve çare olunmaktadır. Birçok şifalı bitkinin neye faydalı olduğu insanlar tarafından takip edilerek uygulanmaktadır.

Alternatif tıp, içeriğinde kimyasal madde barındırmadan tamamen doğal ve saf yollarla bünyeye etki ederken ilaçlarla tedavi yönteminde ise kimyasallar rol oynamaktadır. Zaten modern anlayışın temelini de bitkiler oluşturur. Doğadan alınan bitkiler laboratuvar koşullarında damıtılarak ilaç haline getirilmektedir. Doktorlar çağdaş ya da modern tıp biliminin eksik kaldığı zamanlarda tamamlayıcı yöntemlere hastalarını yönlendirmektedir. Bugün televizyonlara bakıldığı zaman birçok doktorun alternatif tıp biliminden faydalandığını görmekteyiz. Büyüklerimiz rahatsızlandığımız zaman birkaç bitkiyi alıp kaynatarak ya da farklı bir yöntem uygulayarak bizlere içirmiştir, sürmüştür. Geçmişte yapılan bu yöntemler tekel iken günümüzde modern yöntemlerle beraber uygulanarak daha iyi sonuçlar alınmasını sağlamaktadır.

Her bitki her rahatsızlığa iyi gelmeyeceğinden alanında bilgili ve donanımlı doktorlardan faydalanarak tamamlayıcı yöntemleri kullanmalıyız. Kendi sağlığımız için kulaktan dolma bilgilerle hareket etmemeliyiz. Kibarlı Panax formüle eden Mustafa Eraslan gibi kişilerden yardım alarak çeşitli tıp yöntemlerini kullanabiliriz. Bitkisel ürün kullanırken Bakanlık onaylı olup olmadığına, patentinin bulunup bulunmadığına ve en önemlisi orjinalliğine dikkat etmeliyiz.

Bundan önceki yazımızda Şifalı Bitkiler in faydaları hakkında gerekli bilgilere yer verilmiştir.Güvenlik Sorusu ( işlemin sonucunu 2 olarak yazınız )

400 Bad Request

Bad Request

Your browser sent a request that this server could not understand.

Additionally, a 400 Bad Request error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.


Apache Server at box899.temp.domains Port 80
_619" name="cf7ct_security_token" id="cf7ct_security_token">